منو
Your Cart

سیاست حفظ حریم خصوصی

                                                                   تمامی تلاش ما ایجاد خرید مطمئن، آسوده و خاطره انگیزی برای شما است

- ماه فیس ضمن ارج نهادن به حریم خصوصی مشتریان خود، برای ارائه خدماتی از قبیل ثبت سفارش و یا نظارت، اطلاعاتی را مانند آدرس، شماره تماس، کد ملی و ... را از کاربران خود دریافت می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران خود ارائه دهد، لازم بذکر است چون تمامی فعالیت ها و خدماتی که ماه فیس به کاربران خود ارائه می دهد قانونی و مبتنی بر قانون تجارت الکترونیک و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد به همین منظور برای ثبت و ارسال سفارش ارائه کد ملی الزامی می باشد.همچنین تمامی مکاتبات و پاسخ های ماه فیس تنها از طریق ایمیل و یا شماره های تماس که مشتری در پروفایل خود ثبت کرده است صورت می پذیرد.
- ماه فیس ممکن است برای ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان خود، در راستا تحقیقات و توسعه خدمات، ارسال اخبار و رویدادها، اطلاعیه فروش فوق العاده، تخفیف های فصلی و یا هفتگی به مشتریان خود ایمیل و یا پیامک دهد درصورتی که مشتری تمایلی به دریافت اینگونه اطلاعات ندارد می تواند از طریق پروفایل خود در سایت ماه فیس عضویت خود را در خبر نامه لغو کند. همچنین ماه فیس با شماره های 30001220271616  و 09025103793   به مشتریان خود پیامک ارسال می کند و با شماره های که در سایت در قسمت تماس با ما می باشد با مشتریان خود تماس حاصل می نماید در صورتی که شخصی با شماره دیگری تحت عنوان ماه فیس با شما تماس گرفت از سمت ما نبوده و صرفا کلاهبرداری می باشد و خواهشمندیم که اینگونه موارد را از طریق ایمیل info@mahface.com به ما اطلاع دهید.
- همچنین ماه فیس خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات مشتریان خود متعد می داند و این اطلاعات را تحت اختیار هیچ شخص و یا نهادی قرار نمی دهد مگر آنکه با حکم قانونی مجبور به قرار دادن این اطلاعات به مراجع ذیل صلاح باشد ضمن آنکه ماه فیس خود را در برابر حفظ نام کاربری و رمز عبور کاربران مسئول نمی داند و این امر بر عهده شخص کاربر می باشد.
- ماه فیس این حق را برای خود محفوظ می داند که از ثبت نظارتی که مصداق مجرمانه و یا توهین آمیز دارد جلوگیری به عمل آورد.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر موجود نیست. لطفا فرم زیر را پر نمایید. در صورت موجود شدن در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات