منو
Your Cart

ضمانت اصالت کالا

فروشگاه اینترنتی ماه فیس دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از سازمان توسعه تجارت الکترونیک وزارت صعنت، معدن و تجارت و عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی می باشد که به این کسب و کار اعتبار می بخشد. پس از بررسی نحوی عملکرد فروشگاه اینترنتی و تطبیق آن با قوانین مربوطه این نمادها اعطا می شوند. لازم بذکر است یکی از شرایط دریافت نماد برای فروشگاه های که در زمینه محصولات مراقبتی و زیبایی فعالیت دارند، تهیه کلیه محصولات از شرکت های واردکننده اصلی است و باید کد وازرت بهداشت تمام محصولات ارائه شده برای فروش در قسمت توضیحات قید شود همچنین کسب و کار اینترنتی دارای نماد الکترونیک به صورت مداوم تحت نظر و بررسی این سازمان می باشد.
- تمامی محصولات ارائه شده دارای ضمانت اصالت کالا و لیبل وزارت بهداشت می باشند. مشتریان محترم پس از دریافت کالا می توانند از صحت و سلامت کالا با استفاده از نرم افزار سازمان غذا و دارو و یا پیامک، کد مربوط هر محصول را راسال و از اصالت کالا اطمینان حاصل نمایند.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر موجود نیست. لطفا فرم زیر را پر نمایید. در صورت موجود شدن در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات