منو
Your Cart

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ماه فیس به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌ سایت ماه فیس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏ های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط ماه فیس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ماه فیس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ماه فیس از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏ های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی :
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ماه فیس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ماه فیس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری و یا کاربر :
مشتری و یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات ماه فیس اقدام نماید.

مشتری مهمان :
مشتری مهمان به شخصی گفته می شود که در سایت ماه فیس پنل کاربری ندارد و سفارش خود را از طریق گزینه تسویه حساب به صورت مهمان ثبت می کند.

ارتباطات الکترونیکی :
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ماه فیس استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ماه فیس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ماه فیس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی دیگر) به درخواست شما پاسخ دهد. لازم بذکر است که آدرس ایمیل و شماره تماسی که در پروفایل مشتری ثبت شده است به معنای این است که این آدرس و شماره تماس توسط کاربر تایید شده است و تمامی مکاتبات و پاسخ های ماه فیس از طریق آنها صورت می گیرد، همچنین برای اطلاع  مشتریان از تخفیفات، جشنواره ها و ... ماه فیس برای کاربران وب سایت خود ایمیل و یا پیامک ارسال می کند در صورتی که مشتریان عزیز تمایل به دریافت اینگونه اخبار ندارند می توانند عضویت خود را در خبرنامه لغو کنند.
توجه داشته باشید که شماره های 30001220271616 و 09025103793 تنها شماره هایی هستند که ماه فیس برای مشتریان خود پیامک ارسال می کند. این شماره ها سامانه ارسال کلیه پیامک ها اعم از روند ثبت و ارسال سفارش و یا اطلاع از جشنواره ها و تخفیفات ماه فیس می باشد. پس بنابراین ارسال هرگونه پیامک با نام ماه فیس با شماره های دیگر تخلف و سوء استفاده از نام ماه فیس می باشد و کلاهبرداری است خواهشمندیم در صورت مشاهد این گونه موارد به ما از طریق ایمیل info@mahface.com اطلاع دهید.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی :
ماه فیس به اطلاعات خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می‏‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌كند. همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا از تکنولوژهای مورد نیاز برای هر چه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ماه فیس شما رضایت خود را از این سیاست ها نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ماه فیس جزئی از اموال ماه فیس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ماه فیس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ماه فیس محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، توضیحات تخصصی، نظرات، خصوصیات، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب ‏‌سایت ماه فیس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏ های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ماه فیس محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ماه فیس، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mahface.com و www.mahface.ir  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه الکترونیکی و یا حقیقی از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت ماه فیس هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mahface.com و www.mahface.ir و همچنین هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش :
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته  به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند همچنین ماه فیس به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ماه فیس به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ماه فیس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این در صورتی که موجودی محصولی در ماه فیس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری حق کنسل کردن آن سفارش برای ماه فیس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند. لازم بذکر است که در صورت بروز هرگونه مشکل در نهایی شدن سفارش مشتری مبلغ پرداختی طی 48 ساعت به حساب مشتری واریز می شود.
- كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
-  ماه فیس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی برای ماه فیس محفوظ است.
-  ماه فیس این حق را برای خود محفوض می دارد که در صورت بروز خطا در قیمت گذاری محصولات موجود در سایت ماه فیس سفارش و خرید مشتری را لغو کند و در اسرع وقت وجه پرداخت شده توسط مشتری را به حساب اعلام شده توسط ایشان عودت دهد. همچنین لازم به ذکر است که مشتری با ورود به سایت ماه فیس می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این نوع موارد ادعایی نخواهد داشت.
- امکان پرداخت در محل برای سفارش هایی که از طریق باربری ارسال می شود و یا مبلغ آنها بیشتر از پانزده میلیون ریال است وجود نخواهد داشت، و لازم است برای ارسال اینگونه سفارش ها مبلغ مورد نظر قبل از ارسال تسویه شود.( درباره نحوی پرداخت بیشتر بدانید )
- تحویل سفارش در اماکن عمومی نظیر کافه ها، رستوران، سینما، هتل امکان پذیر نمی باشد و لازم است آدرس تحویل دقیق و قابل استناد باشد
- در صورت استفاده از کد تخفیف و نهایی شدن خرید، امکان هیچ گونه تغییری در سفارش وجود ندارد. در صورت در خواست مشتری برای هر گونه تغییر در سفارش کد تخفیف باطل خواهد شد. ( درباره کد تخفیف بیشتر بدانید )
- هنگامی که مشتری تحویل اکسپرس را برای سفارش خود انتخاب می کند، سفارش درب اصلی ساختمان ( درب منتهی به خیابان ) تحویل داده می شود ( درباره تحویل اکسپرس بیشتر بدانید )
- اضافه کردن محصول به سبد خرید به معنای رزرو محصول نیست و تا زمانی که سفارش ثبت نهایی نشده باشد هر گونه تغییری مانند قیمت و یا موجودی روی کالا اعمال خواهد شد و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی ندارد. بنابراین به مشتریانی که قصد خرید قطعی دارند خصوصا برای محصولاتی که به صورت تخفیفی ارائه می شود توصیه می کنیم در اسرع وقت سفارش خود را ثبت نهایی کنند تا با تغییر قیمت و یا عدم موجودی کالا مواجه نشوند.
- هنگامی سفارش قطعی و ثبت نهایی می شود که مشتری کد سفارش خود را دریافت کرده باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل :
ماه فیس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل می گردد و این بدان معنا است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ماه فیس تنها در صورت تاییده کتبی شرکت حمل کننده خسارت را در راستای حقوق مشتری و تهسیل در امر پیگیری جبران می کند.
خسارت های ناشی از حمل و نقل تنها 24 ساعت بعد از تحویل کالا به مشتری باید توسط ایشان به خدمات پس از فروش ماه فیس اطلاع داده شود و صورت جلسه رسمی و کتبی شرکت حمل و نقل مربوطه با کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ماه فیس ارسال شود. ( درباره برگشت کالا بیشتر بدانید )

شرایط و قوانین استفاده از محصولات مراقبتی :
- اطلاعات مربوط به محصولات مراقبتی و زیبایی در وب سایت ماه فیس فقط برای اطلاع رسانی می باشد و جنبه مشاوره ندارد و هیچ گونه مسئولتی را برای ماه فیس به دنبال نخواهد داشت، کاربر باید قبل از خرید و یا استفاده از محصول برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به متخصص مربوطه مراجعه کند. همچنین نظراتی را که کاربران درباره محصولات ارائه می دهند فقط نظر و تجربه شخصی افراد است و برای آنها و ماه فیس هیچگونه مسئولتی ندارد.
- ماه فیس در قبال درستی و صحت مطالب درج شده بر روی بسته بندی محصولات هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تمامی مسئولیت بر عهد شرکت تولید و یا پخش کننده محصول می باشد.
- در صورت عدم اطلاع و یا ناتوانی در استفاده صحیح از محصول و یا ایجاد خسارت به شخص و یا محصول ماه فیس هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تمامی مسئولیت ها بر عهده مشتری می باشد.
- در صورت بروز هر گونه مشکل جسمی و بیمارهای ناشی از استفاده محصولات ( حساسیت پوستی، جراحات و... ) ماه فیس مسئولیت و پاسخگویی ندارد و پیگیری های لازم باید توسط مشتری از طریق شرکت های مربوطه ( نمایندگی، واردکننده، تولید کننده رسمی کالا ) انجام پذیرد.

نظرات کاربران :
نظراتی که توسط کاربران در سایت ماه فیس به اشتراک گذاشته می شود تنها تجربه و نظرات کاربران درباره محصول می باشد. در این بخش از سایت ماه فیس کاربران مجاز هستند در چهارچوب و قوانین ماه فیس نظرات خود را ارائه دهند و پس از تایید توسط تیم کارشناسان ماه فیس نظراتشان در سایت قابل مشاهده می باشد و بدهی است در صورت تایید نشدن توسط کارشناسان نظرات بر روی سایت قابل نمایش نمی باشد. ماه فیس در قبال درستی و یا نادرستی نظرات کاربران مسئولتی نداشته و توصیه می کنیم که نظرات را اصل و پایه انتخاب خود قرار ندهید زیرا نظرات نمایش داده شده در ماه فیس به هیچ وجه به معنی تایید فنی و تخصصی توسط ما نمی باشد.

محتوا :
ماه فیس نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا تخصصی از منابع و مراجع اصیل و نیز شركت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ماه فیس تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ماه فیس دارای هر گونه مغایرت می باشد به اطلاع ما برسانید تا در اولین فرصت تصحیح شود. وب‏‌ سایت ماه فیس هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ماه فیس تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات كامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. کلیه محتویات سایت ماه فیس شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ماه فیس تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری :
سیاست قیمت‌‏گذاری در ماه فیس مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در ماه فیس قیمت ‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.  با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، ماه فیس نمی تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری سفارش قابل تحویل نباشد، ماه فیس موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

توجه :
-  ماه فیس دارای هیچ گونه نمایندگی در هیچ کجای ایران نمی باشد و کلیه خدمات و سرویس ها فقط از طریق دفتر مرکزی ماه فیس انجام می شود در صورت بر روز هرگونه مشکل مراتب را جهت پیگیری قانونی به ما اطلاع دهید.

کالای مورد نظر شما در حال حاضر موجود نیست. لطفا فرم زیر را پر نمایید. در صورت موجود شدن در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات