منو
Your Cart

نحوی پرداخت

پرداخت  در سایت ماه فیس به سه صورت انجام می پذیرد :
پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :
در این روش تمامی مشتریان در هنگام  ثبت سفارش خود و تکمیل فرآیند خرید می توانند از طرق درگاه پرداخت اینترنتی در قسمت تسویه حساب هزینه محصول یا محصولات سفارشی خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی سفارش می باشد و سفارش به صورت اتوماتیک وارد مرحله بسته بندی و ارسال می شود. لازم بذکر است برای سایت ماه فیس مشتریانی که به صورت اینترنتی وجه سفارش خود را پرداخت کرده اند در الویت ارسال قرار دارند.
پرداخت در محل :
ماه فیس برای رفاه حال آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند وجه سفارش خود را در هنگام دریافت کالا پرداخت کنند این امکان را میسر کرده و در صورتی که آدرس تحویل گیرنده سفارش در محدوده تحویل اکسپرس ماه فیس باشد وجه سفارش را هنگام تحویل گرفتن کالا پرداخت کنید.در این روش پرداخت به صورت پرداخت با کارت بانکی به وسیله دستگاه کارت خوان  (POS) و یا پرداخت با وجه نقد صورت می گیرد. شایان ذکر است که ماه فیس به شما مشتریان عزیز توصیه می کند که برای تسهیل و تسریع در روند ارسال سفارشتان از روش پرداخت اینترنتی استفاده کنید.
- امکان پرداخت در محل برای سفارش هایی که از طریق باربری ارسال می شود و یا مبلغ آنها بیشتر از پانزده میلیون ریال است وجود نخواهد داشت. و لازم است برای ارسال اینگونه سفارش ها مبلغ مورد نظر قبل از ارسال تسویه شود.
کارت به کارت  :
مشتریان گرامی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند و یا آدرس گیرنده سفارش در محدود تحویل اکسپرس ماه فیس قرار ندارد می تواند وجه مربوطه را از طریق کارت به کارت پرداخت نمایند.
شماره کارت : 8800-0575-1411-6362  بانک آینده  رضا ترکزبان

کالای مورد نظر شما در حال حاضر موجود نیست. لطفا فرم زیر را پر نمایید. در صورت موجود شدن در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات